Robert Roelofsen

Assistent trainer eerste selectie
Huidige club: SV. Rödinghausen

Curriculum vitae

  • Juli 2016 tm december 2019, Assistent trainer , 1.Fc Saarbrücken Duitsland
  • Januari 2016 tm juni 2016, Hoofdtrainer, TB 1892 Tvoroyri, Faröer eilanden
  • Augustus 2014 tm. Juni 2015, Hoofdtrainer onder 23, Fc Hansa Rostock, Duitsland
  • Juli 2012 tm Juni 2013, Hoofdtrainer onder 15, Al Ahly Tripoli, Libie
  • Januari 2011 tm Augustus 2011 , Assistent trainer , Bintang Medan FC, Indonesie
  • Januari 2006 tm Juni 2007, Assistent trainer 1e Elftal, Vfl. Wolfsburg, Duitsland
  • Augustus 2004 tm December 2005, Hoofdtrainer onder 17, Fc Hansa Rostock, Duitsland
  • Augustus 2002 tm Juni 2004, Hoofdtrainer onder 15/ jeugd coordinator onder 15-tm onder 7, 1.Fc Nürnberg, Duitsland

Certificaat

  • UEFA A Geldig tot 15 sep 2022

Op de kaart