Peter Hyballa

Trainer coach eerste selectie

Curriculum vitae

  • 01.07.2016-24.04.2017, Hoofdtrainer, NEC Nijmegen
  • 01.07.2014-30.06.2016, Onder19Trainer +Assistent Profs, Bayer Leverkusen
  • 01.07.2012-22.04.2013, Hoofdtrainer, Sturm Graz
  • 01.01.2012-30.06.2012, Onder23Trainer, Red Bull Salzburg
  • 01.07.2010-17.09.2011, Hoofdtrainer, Alemannia Aachen
  • 01.07.2007-30.06.2010, Onder19 Trainer, Borussia Dortmund
  • 01.07.2004-30.06.2007, Onder19 Trainer, VfL Wolfsburg
  • 2018, Trainersdocent, DFB
  • 2018-2020, Hoofdtrainer, FC Dac 1904
  • 2020, Hoofdtrainer, NAC Breda
  • 2020-2021, Hoofdtrainer, Wisla Krakow
  • 2021, Hoofdtrainer, Esbjerg FB
  • 2021, Hoofdtrainer, Türkgücü München

Certificaat

  • UEFA Pro Geldig tot 31 dec 2023

Op de kaart

Peter Hyballa

-
,