De coaches (549)

Op de kaart

Gert Aandewiel

Quick Boys - KNVB Quick Boys

John Achterberg

Liverpool FC -

Frans Adelaar

Stedoco - Hoofdtrainer/coach

Cor Adriaanse

Feyenoord -

Dick Advocaat

Fenerbahçe -

Henry van Alebeek

NWC Asten -

Robby Alflen

Heracles Almelo -

Oscar Alkemade

Noordwijk -

Hugo Alves Velame

SC Cambuur - Trainer O.19 SC Cambuur

Ioannis Anastasiou

KV Kortrijk - Hoofdtrainer/coach

Edwin van Ankeren

v.v. Unicum -

Ceylan Arikan

Verenigde Arabische Emiraten -

Arno Arts

-

Maarten Arts

Abu Dhabi - Head Goalkeeping Academy

Alfons Arts

FC Groningen -

Raymond Atteveld

Maccabi Tel Aviv -

Rob Baan

Indiase Voetbalbond AIFF -

Luuk Balkestein

Borussia Munchen Gladbach -

Petra Balster

Coaches Betaald Voetbal - Officemanager

Serge van den Ban

Arsenal FC -

Marco van Basten

FIFA - FIFA Advisor

Mario Been

- Hoofdtrainer/coach

Leo Beenhakker

-

Toon Beijer

Telstar -

Dennis Bekking

Go Ahead Eagles -

Khalid Benlahsen

Feyenoord -

Peter van den Berg

RKC Waalwijk - Hoofdtrainer RKC Waalwijk

Ron van den Berg

RVV Kocatepe -

Sierd van der Berg

KNVB Jong Oranje - Goalkeepercoach Jong Oranje

Roeland ten Berge

sc Heerenveen vrouwen / docent UEFA C KNVB -

Han Berger

Sidney FC, Australie -

Dennis Bergkamp

AFC Ajax -

Frits van den Berk

TEC - Trainer -Coach

Marijn Beuker

AZ - Hoofd Prestatie & Ontwikkeling

Harry Biemans

DESK -

Evert Bleuming

FC Utrecht -

Henk Blijham

-

Danny Blind

KNVB Nederlands elftal -

Melvin Boel

Feyenoord -

Dick de Boer

FC Almere City -

Frank de Boer

Crystal Palace - Hoofdtrainer/coach

Fred de Boer

ACV - Hoofdtrainer/coach

Michel Boerebach

Go Ahead Eagles -

Wil Boessen

FC Den Bosch - Hoofdtrainer/coach

Peter Boeve

csv Apeldoorn -

Winston Bogarde

Ben trainer coach en geef specifieke verdedigingstrainingen -

Adrie Bogers

NEC Nijmegen - Hoofdtrainer/coach

Mark van Bommel

Saudie Arabie -

Roger Bongaerts

VVV Venlo -

Foeke Booy

-

Paul Bosvelt

FC Twente/ Jong Oranje -

Peter Bosz

Borussia Dortmund - Trainer coach eerste selectie

Rob Boudrie

FC Twente -

Marcel Bout

Manchester United - Hoofd Scouting Manchester United

Dennis te Braak

De Graafschap -

Bram Braam

-

Marco Bragonje

FC Aalsmeer -

Marcel Brands

PSV -

Ernie Brandts

-

Stanley Brard

-

Virgil Breetveld

FC Dordrecht -

Jefta Bresser

NAC Breda -

Erwin van Breugel

RKC Waalwijk -

John van den Brom

AZ - Hoofdtrainer/coach

Giovanni van Bronckhorst

Feyenoord -

Ruud Brood

PSV Eindhoven -

Wilfried Brookhuis

NEC Nijmegen -

Geert Brusselers

PSV -

Wilco van Buuren

Al Shabab Dubai -

Marcel van Buuren

FC Groningen - Coach O19

Ton Caanen

-

Theo ten Caat

FC Twente -

Scott Calderwood

SV DFS Opheusden - Trainer SV DFS Opheusden

Albert Capellas Herms

Maccabi Tel Aviv -

Mario Captein

Helmond Sport -

Henk ten Cate

Al Jazira -

Ton du Chatinier

AFC -

Marck Cieraad

BVO Achilles '29 - Hoofdtrainer Beloften

Edmond Oscar Claus

Double Pass Belgie -

Eric Clijnk

-

Philip Cocu

PSV - Trainer coach eerste selectie PSV

Rini Coolen

Al Shabab -

Louis Coolen

- Developing and Performance Coach

Wil Coort

Shanghai SIPG -

André Cornelissen

- Trainer coach eerste selectie RKVV Erp

Peter Coumans

Unitas`59 -

Roel Coumans

Saudi Arabian National Football Team - Co. Trainer

Ronnie Couwenberg

-

Alex de Crook

Dalian Yifang FC - Trainer coach beloften

Ben van Dael

-

Menno van Dam

FC Groningen - Trainer/Coach/Manager (TCM) FC Groningen 0.13 Ass. Trainer/Coach FC Groningen 0.19

Joost van Dam

AFC Ajax -

Jan van Deinsen

Achilles '29 -

Chris Dekker

KFC -

Caspar Dekker

FC Groningen - Hoofd Opleiding FC Groningen

Jan van Dijk

-

Gert-Jan van Dijk

Roda JC -

Marinus Dijkhuizen

-

Gideon Dijks

vv Alkmaar vrouwen - Hoofdtrainer/coach

Michel Doesburg

AZ -

Ruud Dokter

Ierland FA / KNVB -

Joop Doornebosch

DZC '68 -

Peter van Dort

KNVB -

Job Dragtsma

FC Inter Turku -

Martin Drent

DZOH -

Paul Driesen

Total Soccer Academy -

Jay Driessen

VVV Venlo -

Martin van Duren

PSV -

Wim Dusseldorp

MVV -

Henk Duut

Guangzhou Evergrand -

Bert Ebbens

PEC Zwolle -

Jos van Eck

Quick Boys -

Roy Elferink

FC Twente Vrouwen -

Ron Elsen

MVV -

Jan Everse

-

Ernest Faber

FC Groningen -

Jouke Doede Faber

Chur 97 -

Fouad El Fdil

Aspire Academy -

John Feskens

PSV -

Henk Fräser

Vitesse -

Toshiya Fujita

VVV Venlo -

Mitchell van der Gaag

Excelsior -

Johan Gabriëls

Al Shabab al Arabi - trainer/coach u17 Al Shabab al Arabi

Joop Gall

-

Martin van Geel

Feyenoord -

Alex Geernaert

Docent -

Marcel Geestman

KNVB -

Marco Gentile

1-2 Focus / SVV -

Eugene Gerards

OFI Kreta -

Francois Gesthuizen

FC Oss -

Jack de Gier

Almere City FC -

Cees Glas

Telstar -

Casper Goedkoop

FC Emmen - 1e assistent-trainer/coach van FC Emmen

Jelle Goes

KNVB -

Jan Gösgens

Feyenoord -

Raimond van der Gouw

Vitesse -

Ed Graper

Altinordu Turkije - Hoofd Jeugdopleidingen

Patrick Greveraars

Al Shabaab - assistent trainer al shabab dubai

Guus Griët

Sparta Nijkerk - Wedstrijd analist

Fred Grim

KNVB Nederlands elftal - Assistent Bondscoach

Pieter in 't Groen

-

Alfons Groenendijk

-

Corné Groenendijk

AFC Ajax -

Johan Groote

FVC Leeuwarden -

Richard Grootscholten

Feyenoord -

Nebojsa Nebo Gudelj

-

Roy de Haan

- Trainer/Coach O17 en Ass. Hoofd Jeugdscouting

Arie Haan

-

Foppe de Haan

KNVB -

Martin Haar

AZ -

Dennis Haar

PSV -

Erik ten Hag

FC Utrecht -

Maurice Hagebeuk

KNVB -

René Hake

FC Twente -

Gerry Hamstra

sc Heerenveen -

Marco Heering

Almere City FC -

Gert Heerkes

Qindao Red Lions China - Hoofdtrainer/coach

Dirk Heesen

ADO Den Haag -

Eric Hellemons

NAC -

Wilco Hellinga

sc Heerenveen -

Roy Hendriksen

Helmond Sport -

Peter van der Hengst

AFC Ajax -

Henk Herder

Harkemase Boys -

Damien Hertog

- Assistent trainer/coach

Guus Hiddink

Chelsea -

Joop Hiele

vv Zwaluwen -

Frans Hoek

KNVB / Galatasaray - Assitent/goalkeeper coach

Danny Hoekman

NEC Nijmegen -

André Hoekstra

Excelsior -

Peter Hoekstra

FC Groningen -

Kevin Hofland

PSV - Trainer PSV O.14

Marco van Hoogdalem

Roda JC -

Jan de Hoon

RJO Willem II/RKC -

Fred van der Hoorn

FC Den Bosch -

Pieter Huistra

Iwaki FC Japan -

Sipke Hulshoff

Cambuur -

Peter Hyballa

-

Dennis van den IJssel

cvv de Jodan Boys - Hoofdtrainer Jodan Boys (Hoofdklasse zaterdag)

Rinus Israel

-

Teun Jacobs

KNVB -

Co Jager

DWS -

Lambert Jager

-

Marco Jalink

FC Dordrecht -

Laszlo Gyorgy Jambor

-

Ron Jans

-

Michael Jansen

Vitesse -

Johnny Jansen

sc Heerenveen -

Wim Jansen

Feyenoord -

Pascal Jansen

PSV -

Anton Janssen

De Treffers -

Peter Jeltema

FC Groningen - Manager Technische Zaken FC Groningen

Martin Jol

-

Jean Paul de Jong

FC Utrecht -

Henk de Jong

De Graafschap - Hoofdtrainer/coach

Jan de Jonge

VFL Bochum -

Davey de Jonge

FC Twente - Videoanalist

Pieter de Jongh

-

Wim Jonk

-

Anton Joore

Aalesund FK -

Pim Kaagman

vv De Zouaven - Hoofdcoach De Zouaven

Ekrem Kahya

Altinordu FK -

Ruud Kaiser

JVC Cuijk - Trainer Coach JVC Cuijk

Kiri Kalaitzis

Talent Performance Coach & Docent UEFA B -

Darije Kalezic

Wellington Phoenix - Hoofdtrainer/coach

Kees Kalk

Goalkeeper Coach/assistant Coach Ajax women. Video analyst Sc Telstar -

John Karelse

sv Nootdorp -

Dijar Kasim

FC Utrecht -

Ralf Kebsch

Almere City FC -

Marcel Keizer

AFC Ajax -

Frank van Kempen

Sparta Rotterdam - Hoofdtrainer/coach Jong Sparta

Kris Kempers

FC Twente O15-O17 -

Bob de Klerk

Canadian Soccer League -

Sander Kloos

USV Hercules (3e divisie) -

Patrick Kluivert

-

Ruud Knol

Vitesse -

Abe Knoop

PSV -

Richard Knopper

ADO Den Haag -

Johan de Kock

KNVB -

Erwin Koeman

Everton -

Ronald Koeman

Everton -

Erwin Koenis

Geen -

Wim Koevermans

Asian Football Confederation Maleisië - Deputy Technical Director

Mary Kok- Willemsen

Holland Football University -

René Kolmschot

Heracles Almelo -

Hans de Koning

-

Jan de Koning

AFC Ajax -

Bert Konterman

FC Twente -

Jeffrey Kooistra

Sparta Rotterdam - Scout

Jurrie Koolhof

FC Groningen -

Martin Koopman

-

Marco Koorman

Go Ahead eagles -

Adrie Koster

Saudie Arabie -

René Koster

Almere City FC -

Pavel Koutcherov

Lviv -

Leo van de Kraats

Vitesse - Jeugdvoetbal Ontwikkelaar Vitesse Academie / Talentenschool / Voetbalschool / Voetbal Clinics

Paul Krabbe

SVZW -

Michel Kreek

Inter -

Dennis Krijgsman

Sparta Rotterdam - Jeugdtrainer/coach o.19

Jeroen Kroes

Stormvogels -

Lodewijk de Kruif

Bondscoach Bangladesh -

Gert Kruys

Eigenaar Voetbaltalentenschool / DOVO -

Hendrie Krüzen

Borussia Dortmund - Assistent trainer/coach

Rob Kurvers

Feyenoord Rotterdam - Coordinator Studiezaken Feyenoord Academy

Carlo l'Ami

AFC Ajax -

Arjan van der Laan

Sparta Rotterdam - Spitsentrainer / Assistent trainer

Harry van der Laan

Excelsior - Spitsentrainer

Nico Labohm

Nationale team Zambia -

Patrick Ladru

AFC Ajax -

John Lammers

Esbjerg FB - Hoofdtrainer/coach

Art Langeler

KNVB - Coach Jong Oranje

Henny Lee

FC Utrecht -

Ted van Leeuwen

Esbjerg FB - Technisch directeur

Patrick van Leeuwen

Maccabi Tel Aviv - Performance director

Wilfred van Leeuwen

FC Eindhoven - Hoofdtrainer/coach

Andre van der Ley

Internationaal Scout - er/coach BFC U18 India

Raymond Libregts

-

Percy van Lierop

AFC AJax -

Pepijn Lijnders

Liverpool FC -

Marco van Lochem

Excelsior Rotterdam, coach A1 -

Dwight Lodeweges

PEC Zwolle / KNVB -

Cees Lok

Eigen bedrijf: One Goal Sportsmanagement -

Ton Lokhoff

VFL Wolfsburg -

Erwin van de Looi

Willem II -

Jan van Loon

Arsenal - Head individual development

Marcel Lötters

De Graafschap -

Eric van der Luer

Roda JC -

Dick Lukkien

FC Emmen -

Rob Maas

Vasas Budapest - Hoofdtrainer/coach

Peter Maas

sc Heerenveen -

Roy Makaay

Feyenoord -

Richard Mank

v.v. Spijkenisse -

Gerard Marsman

Coaches Betaald Voetbal - directeur CBV

Maup Martens

Feyenoord -

Bert van Marwijk

Saudie Arabie -

Raimond Massop

DZC 68 -

Hans Maus

SC Feyenoord -

Rob McDonald

Eigen bedrijf -

Erik van der Meer

Honved Budapest - Trainer/Coach

Geert Meijer

vv Strijen -

Eric Meijers

Achilles'29 -

Peter Meindertsma

Henan Exp. Highschool Zhengzhou China -

Stanley Purl Menzo

Ajax Cape Town -

Rob Meppelink

Racing Genk - Assistent trainer/coach

Edward Metgod

Koninklijke HFC o.19 -

John Metgod

Nottingham Forest -

Paul Meulenberg

EHC Heuts -

Martijn Middelbeek

AFC Ajax -

Toine van Mierlo

Roda JC -

Kevin Moeliker

Vitesse -

Robert Molenaar

-

Peter Moltmaker

FC Groningen -

Thijs Moonen

Fortuna Sittard -

Aad de Mos

-

Jasper de Muijnck

Honved Budapest FC -

David Nascimento

Sports International - Consultant

Jan Nederburgh

-

Ron van Niekerk

Academia de futebol, Esporte Clube Laranja Mecânica -

Rene Nijhuis

FC Twente -

Gerard Nijkamp

PEC Zwolle -

Ruud van Nistelrooy

PSV -

Mart Nooij

St. George Addis Abeba -

Jan Olde Riekerink

Galatasaray -

Morten Olsen

Denemarken -

Ron Olyslager

-

André Ooijer

PSV -

Jeffrey Oost

Feyenoord -

Jan Oosterhuis

De Graafschap -

Joseph Oosting

Vitesse - Trainer/ coach Jong Vitesse

John Ortmans

Roda JC -

Peter den Otter

Ajax - Coördinator Middenbouw

Heini Otto

AFC Ajax -

Said Ouaali

AFC Ajax -

Remco Oversier

NEC Nijmegen -

Fethi Ozerdogan

De Graafschap - jeugdtrainer bij de graafschap

Boudewijn Pahlplatz

FC Twente -

Andre Paus

AE Larissa Greece - Head Coach AE Larissa

Vera Pauw

FIFA - FIFA Instructor

Frank Peereboom

AFC Ajax -

Rob Penders

NAC Breda -

Edwin Petersen

Vitesse - director Vitesse academy

Zeljko Petrovic

ADO Den Haag -

Arno Pijpers

FC Floran Tallinn Estland -

Erwin Pinas

Sparta Rotterdam -

Albert Plugboer

FC Utrecht - Specialistentrainer+Scouting

Rick Plum

Roda JC -

Jurriaan van Poelje

vv Baronie -

Jan Poortvliet

-

Cor Pot

-

Robin Pronk

FC Utrecht -

Jan Pruijn

vv Alverna -

Marino Pusic

-

Paul Raveneau

sc Heerenveen -

Henny de Regt

-

Roger Reijners

Myanmar -

Michael Reiziger

AFC Ajax -

Bjorn Rekelhof

AFC Ajax -

Hesterine de Reus

FIFA, UEFA, AFC en OFC -

Remy Reynierse

VFB Stuttgart -

Wim Ribbens

FC Eindhoven -

Bastiaan Riemersma

PSV -

Carlo Rietdijk

Cambuur Leeuwarden -

Wim Rijsbergen

PSM Makassar -

Wim Rip

PSV -

Reinier Robbemond

Willem II -

Marco Roelofsen

Vitesse -

Richard Roelofsen

De Graafschap - Beloften- en spitsen trainer, performance coach, video analist, p.o.p. & profielen persoonlijkheid spelers

Robert Roelofsen

1.FC Saarbrücken -

Dolf Roks

CIOS Goes/JVOZ -

Sief Ronde

Ras Al Khaima -

Peter de Roo

FAM Malaysia -

Rick de Rooij

PSV -

Bart van Rooijen

Vitesse -

Jord Roos

NEC / FC Oss - Trainer/Coach : NEC O15 I DESO 1

Iddo Roscher

NEC Nijmegen -

Martinus Ruijs

-

Gerard van Ruitenburg

CVC Reeuwijk -

Lennard van Ruiven

KNVB -

Fred Rutten

-

Tom Saintfiet

-

Misha Salden

FC Volendam - Verantwoordelijk voor het totale technische beleid bij FC Volendam. Als HJO en Technisch Manager

Bert van Sas

DOVO -

Remco van der Schaaf

-

Eddie van Schaick

AFC Ajax -

Arie Schans

Changchun Yatai -

Eelco Schattorie

free -

Twan Scheepers

PSV -

Mark Schenning

VVSB - Hoofdtrainer/coach

Anton Scheutjens

FC Kopenhagen -

John van 't Schip

PEC Zwolle - Hoofdtrainer/coach

Jan Jaap Schmaal

QFA / Aspire Academy -

Arnold Scholten

Geen - Geen

Gerrie Schouwenaar

Al Ahly Tripoli - Hoofdtrainer sv Steenwijkerwold

Roger Schouwenaar

FC Den Bosch -

Alfred Schreuder

Hoffenheim -

Piet Schrijvers

zoekende -

Jan Schulting

sc Heerenveen -

Mark Schuur

ADO Den Haag -

Raymond Schuurman

-

Jurgen Seegers

Vitesse -

Rob Servais

Assistent coach Young Lions / Singapore u22 - Assistant coach Singapore FA, U22.

Sonny Silooy

Al Shabab Al Arabic -

Harry Sinkgraven

-

Albert van der Sleen

-

Hans Smulders

NAC -

Theo Snelders

FC Twente -

Mike Snoei

Telstar - Hoofdtrainer/coach

Jasper Somsen

NAC Breda -

Hennie Spijkerman

AFC Ajax -

Denny Spronck

PSV - Internationaal Scout

Jan van Staa

Trabzonspor -

Jaap Stam

Reading FC -

Koen Stam

AZ -

Henk van Stee

-

John Stegeman

Heracles Almelo -

Maurice Steijn

VVV Venlo -

Maarten Stekelenburg

Nederland O19 - Hoofdcoach Nederland O19

Huub Stevens

-

Earnest Lee Stewart

Philadelphia Utd. -

Ovidiu Stinga

-

Jacques Storm

PEC Zwolle - Keeperstrainer Eerste XI

Jurgen Streppel

sc Heerenveen -

Remond Strijbosch

Helmond Sport -

Albert Stuivenberg

KRC Genk - Hoofdtrainer/coach

Edward Sturing

Vitesse Arnhem -

Edwin Susebeek

PSV / De Graafschap -

Simon Tahamata

AFC Ajax -

Jeffrey Talan

SC Heerenveen -

Koos van Tamelen

FC Utrecht -

Frank Tempelman

Rohda Raalte 1 -

Frans Thijssen

-

Adri van Tiggelen

VV Zuidland -

Jon Dahl Tomasson

Denemarken -

René Trost

-

Orlando Trustfull

Inter -

Dennis den Turk

Forum Sport -

Jochem Twisker

ASV De Dijk -

Ruben den Uil

Sparta Rotterdam - Middenbouw trainer/coach

Daan Uithof

Dutch Lions -

Andries Ulderink

Reading FC -

Sjors Ultee

FC Twente -

Peter Uneken

PSV -

Fuat Usta

Anzhi Makhachkala -

Mark Vaessen

Reliance Foundation Young Champs -

Stan Valckx

VVV Venlo -

Michel Valke

Feyenoord -

David Vecht

OJC Rosmalen -

Leo van Veen

AS Trencin -

Jan Veenhof

GV Groen Geel -

Harm van Veldhoven

Delhi Dynamos -

Henk Veldmate

AFC Ajax -

Fabian Veldwijk

Quick -

Folkert Velten

SC Rijssen -

Robert Verbeek

VOC -

Pim Verbeek

Oman -

Maurice Verberne

FC Eindhoven - Assistent trainer/coach

Maurice Verbunt

vv Chevremont -

Ted Verdonkschot

Koninklijke HFC - Hoofdtrainer/coach

Dominque Vergoossen

Roda JC -

Robin Verheul

Maccabi Tel Aviv FC - trainer/coördinator Maccabi Tel Aviv FC

Ton Verkerk

WSC Waalwijk -

Mario Verlijsdonk

Helmond Sport -

Jan Versleijen

Double Pass MLS/USSF -

Arjan Veurink

FC Twente Vrouwen -

Gery Vink

AFC Ajax -

Mischa Visser

FC Groningen - stagiair 1e elftal FC Groningen

Hans Visser

Krylia Sovetov -

Leon Vlemmings

Go Ahead Eagles - Hoofdtrainer/coach

Wiljan Vloet

FC Den Bosch - Manager voetbalzaken

Theo Vonk

sc Enschede -

Michel Vonk

Telstar -

Roy de Vos

FC Twente -

Peter van Vossen

-

Regillio Vrede

RKC Waalwijk -

Jan Vreman

De Graafschap -

Roland Vroomans

PSV - Scout PSV

Wim van der Wal

PEC Zwolle vrouwen - PEC Zwolle vrouwen

Koos Waslander

EDO -

Zephnad Wattimury

Inspire Football Academy PRO -

Roel van Wayenburg

Vv Barendrecht -

Gerry van Weelden

ADO Den Haag -

Chris van der Weerden

PSV -

Eric Weghorst

FC Twente -

Klaas Wels

FC Oss - Hoofdtrainer/coach

Gerhard Wermink

FC Twente Academie -

Roy Wesseling

AFC Ajax - Int. Scout AFC Ajax

Hans Westerhof

CF Pachuca Mexico -

Casimir Westerveld

AFC Ajax -

Paul Andre Wetzel

-

Gerard Wielaert

Willem II - Hoofd Scouting Willem II

Aloys Wijnker

US Soccer Federation - Development Academy Director

Colin Williamson

-

Aron Winter

KNVB -

Hans de Winter

sc Buitenveldert -

Henk Wisman

Ter Leede -

Harjan de Wit

Willem II -

Tim Wolf

PSV -

Florian Wolf

FC Volendam -

Kees van Wonderen

FC Twente Enschede -

Mark Wotte

Fédération Royale Marocain de Football -

Sjoerd Woudenberg

Go Ahead Eagles -

Jan Wouters

Feyenoord -

Hans van der Zee

AFC Ajax -

Willem van Zeist

-

Jan Zoutman

Quickboys -

Bert Zuurman

Hoofdtrainer Ozone FC Bengaluru, India + Hoofd Jeugdopleidingen Ozone FA, Bangalore-Hosur -

Wim van Zwam

USSF USA - Coach Educator Amerikaanse voetbalbond. Verantwoordelijk voor Pro licentie en A Senior licentie

Kees Zwamborn

KNVB -

Alexander Zwiers

Al Wahda FC -